Náš gurmánsky príbeh

 

Náš príbeh sa začal písať v roku 2008, keď sme založili spoločnosť a začali podnikať. Postupne sme si budovali medzi zákazníkmi dobré meno a rozširovali okruh svojho zamerania. Napriek celkovému úspechu sme však stále hľadali niečo viac - oblasť, ktorá sa stane našou srdcovkou a na ktorej budeme robiť hlavne pre radosť. Tak vznikol v roku 2015 Gurmán.

 

Základom bola láska k dobrému jedlu a vínu

 

Veríme, že život sa má vychutnávať a žiť s radosťou. K veciam, ktoré ju prinášajú neodmysliteľne patrí aj kvalitné jedlo a dobré víno. V praxi sme sa však často stretávali s tým, že naozaj kvalitné produkty bolo možné kúpiť len vo väčších mestách. Prečo by ľudia mimo nich mali byť o tieto veci ochudobnení?
Uvedomili sme si, že práve toto je oblasť, ktorá sa nás dotýka a na ktorej budeme pracovať viac srdcom, než rukami. Tu spojíme svoju lásku ku kvalitnému jedlu a pitiu s podnikaním a začneme prinášať gurmánske špeciality a delikatesy DO VŠETKÝCH KÚTOV SLOVENSKA. 

Rozhodli sme sa, že v Gurmánovi budeme ponúkať iba produkty, ktoré sme osobne otestovali, vyskúšali a vychutnali. Záleží nám na tom, aby ste si mohli kúpiť ktorýkoľvek výrobok s istotou, že kupujete skutočnú kvalitu. Preto ponúkame radšej menšie spektrum produktov, ktoré nás oslovili a za ktoré sa vieme kedykoľvek postaviť.

 

S vďačnosťou chránime našu planétu

 

Všetky výnimočné jedlá a nápoje môžeme vychutnávať len vďaka tomu, že žijeme na výnimočnej planéte. Zem je len jedna, preto nám náš vplyv na ňu a celkové životné prostredie nie je ľahostajný. Aby sme minimalizovali uhlíkovú stopu nášho podnikania, zamerali sme sa najmä na tovar zo Slovenska a Európy.
Do ponuky gurmánskych špecialít sme zaradili aj designové termosky a hrnčeky, ktoré nahradia jednorazové obaly. Ich používanie znižuje produkciu zbytočného odpadu. My sami ich používame a snažíme sa k tomu povzbudzovať aj zákazníkov.
Každé podnikanie so sebou nevyhnutne prináša množstvo obalov. Zodpovedne preto recyklujeme každý kartón, ktorý sa k nám dostane a prostredníctvom spoločnosti NATUR PACK, a.s. prispievame na separovaný zber odpadu na Slovensku.

 

Ste pre nás oveľa viac, než „len“ zákazníci

 

U nás nevidíme čísla objednávok, vidíme spriaznené duše – ľudí, ktorí sa rovnako ako my sami neuspokoja s priemerom, ale chcú si vychutnať skutočnú kvalitu. Aj najmenšia nám preto prináša radosť a sme za ňu vďační. 
Sme presvedčení, že najlepšie výsledky sa dosiahnu, keď sa veci robia s osobným nadšením a láskou. Vždy preto robíme maximum nie len pri výbere produktov, ale aj pri ich odosielaní k vám – dávame si záležať, aby prišli kvalitne zabalené a priniesli vám radosť.

Teraz už poznáte náš príbeh a tak viete, že na kvalitu našich produktov sa môžete spoľahnúť. 
Teoretické vedomosti však nikdy nenahradia osobný zážitok. Ponúknite sa preto prosím a vyberte si z našich gurmánskych špecialít.
Urobíme všetko pre to, aby k vám prišli čo najskôr a vy ste mohli aj ten najvšednejší deň premeniť na výnimočný zážitok.
 

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie.
Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Mám 18+ Mám 18-