Náš gurmánsky príbeh

 

Náš príbeh sa začal písať v roku 2008, keď sme založili spoločnosť a začali podnikať. Postupne sme si budovali medzi zákazníkmi dobré meno a rozširovali okruh svojho zamerania. Napriek celkovému úspechu sme však stále hľadali niečo viac - oblasť, ktorá sa stane našou srdcovkou a na ktorej budeme robiť hlavne pre radosť. Tak vznikol v roku 2015 Gurmán.

 

Základom bola láska k dobrému jedlu a vínu

 

Veríme, že život sa má vychutnávať a žiť s radosťou. K veciam, ktoré ju prinášajú neodmysliteľne patrí aj kvalitné jedlo a dobré víno. V praxi sme sa však často stretávali s tým, že naozaj kvalitné produkty bolo možné kúpiť len vo väčších mestách. Prečo by ľudia mimo nich mali byť o tieto veci ochudobnení?
Uvedomili sme si, že práve toto je oblasť, ktorá sa nás dotýka a na ktorej budeme pracovať viac srdcom, než rukami. Tu spojíme svoju lásku ku kvalitnému jedlu a pitiu s podnikaním a začneme prinášať gurmánske špeciality a delikatesy DO VŠETKÝCH KÚTOV SLOVENSKA. 

Rozhodli sme sa, že v Gurmánovi budeme ponúkať iba produkty, ktoré sme osobne otestovali, vyskúšali a vychutnali. Záleží nám na tom, aby ste si mohli kúpiť ktorýkoľvek výrobok s istotou, že kupujete skutočnú kvalitu. Preto ponúkame radšej menšie spektrum produktov, ktoré nás oslovili a za ktoré sa vieme kedykoľvek postaviť.

 

S vďačnosťou chránime našu planétu

 

Všetky výnimočné jedlá a nápoje môžeme vychutnávať len vďaka tomu, že žijeme na výnimočnej planéte. Zem je len jedna, preto nám náš vplyv na ňu a celkové životné prostredie nie je ľahostajný. Aby sme minimalizovali uhlíkovú stopu nášho podnikania, zamerali sme sa najmä na tovar zo Slovenska a Európy.
Do ponuky gurmánskych špecialít sme zaradili aj designové termosky a hrnčeky, ktoré nahradia jednorazové obaly. Ich používanie znižuje produkciu zbytočného odpadu. My sami ich používame a snažíme sa k tomu povzbudzovať aj zákazníkov.
Každé podnikanie so sebou nevyhnutne prináša množstvo obalov. Zodpovedne preto recyklujeme každý kartón, ktorý sa k nám dostane a prostredníctvom spoločnosti NATUR PACK, a.s. prispievame na separovaný zber odpadu na Slovensku.

 

Ste pre nás oveľa viac, než „len“ zákazníci

 

U nás nevidíme čísla objednávok, vidíme spriaznené duše – ľudí, ktorí sa rovnako ako my sami neuspokoja s priemerom, ale chcú si vychutnať skutočnú kvalitu. Aj najmenšia nám preto prináša radosť a sme za ňu vďační. 
Sme presvedčení, že najlepšie výsledky sa dosiahnu, keď sa veci robia s osobným nadšením a láskou. Vždy preto robíme maximum nie len pri výbere produktov, ale aj pri ich odosielaní k vám – dávame si záležať, aby prišli kvalitne zabalené a priniesli vám radosť.

Teraz už poznáte náš príbeh a tak viete, že na kvalitu našich produktov sa môžete spoľahnúť. 
Teoretické vedomosti však nikdy nenahradia osobný zážitok. Ponúknite sa preto prosím a vyberte si z našich gurmánskych špecialít.
Urobíme všetko pre to, aby k vám prišli čo najskôr a vy ste mohli aj ten najvšednejší deň premeniť na výnimočný zážitok.
 

 • E-mailové objednávky
  objednavky@somgurman.sk
 • Doprava zadarmo
  pre objednávky nad 100 €
 • Bezpečné
  online platby
 • Garancia
  1. triednej kvality

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie.
Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Mám 18+ Mám 18-