🌟 Možnosť osobného vyzdvihnutia tovaru v našej predajni =>TU 🏬
×

Najpredávanejšie produkty

Delikatesná originálna omáčka BASILICO s bazalkou, paradajkami a extra panenským olivovým olejom
2,80 € s DPH
2,67 € bez DPH
Obj. čislo: ID093
Plnohodnotné víno bez alkoholu.
8,60 € s DPH
8,19 € bez DPH
Obj. čislo: VIANTEfriz
Prírodný 100 % kešu krém, ktorý je bohatým zdrojom zdravých tukov, komplexných sacharidov a bielkovín. Je vyrobený z prvotriednych naturálnych kešu orechov a jeho výroba prebieha ručne bez použitia akýchkoľvek chemických aditív s dôrazom na kvalitu. Jeho lahodná chuť pomôže doplniť kvalitné živiny a je vhodný do sladkých aj slaných jedál, ale aj ako pochúťka na lyžičku kedykoľvek počas dňa. Najčastejšie je používaný v rôznych smoothies alebo proteínových a iných nápojoch, ako súčasť ovsených a iných kaší, koláčov alebo palaciniek, prípadne ho jednoducho stačí natrieť na opečený chlieb.
11,90 € s DPH
11,33 € bez DPH
Obj. čislo: FC003
Vyrobené výlučne z ovocia, nie z koncentrátov. Ginger Shot je kombináciou 100% zázvorovej šťavy, Slovenského medu a citrónu.
22,50 € s DPH
21,43 € bez DPH
Obj. čislo: VLS009

Akcie

Omáčka z granátového jablka je vyrobená zo šťavy z granátových jabĺk a používa sa ako korenie do jedál z rýb, mäsa ale aj ako prísada do sladkých dezertov.
8,90 € s DPH 7,99 € s DPH
7,26 € bez DPH
Obj. čislo: SIRA003
Plnené čokoládové pralinky
11,90 € s DPH 10,60 € s DPH
10,10 € bez DPH
Obj. čislo: KLOD8554
2,99 € s DPH 1,99 € s DPH
1,90 € bez DPH
Obj. čislo: bott01
Omáčka pre gurmánov – demi-glace pochádza z Francúzska. Je to silná mäsová omáčka, koncentrovaný hovädzí základ varený min 24 hodín. Je skvelý k steaku, panenke či inému mäsu ako čerešnička na torte.
8,40 € s DPH 7,99 € s DPH
7,61 € bez DPH
Obj. čislo: MYZ14

Novinky

Polosladké šumivé biele víno 2021 075 l Dougladze Cuvée
10,50 € s DPH
10 € bez DPH
Obj. čislo: GRUZ016
Pomazánka z pečeného bravčového mäsa a pečenej zeleniny, ktorá je ideálna na topinky a hrianky.
4,40 € s DPH
4,19 € bez DPH
Obj. čislo: MYZ06
Elegantné suché šampanské je cuvée vyrobené z odrôd Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier.
34,50 € s DPH
32,86 € bez DPH
Obj. čislo: PROVI002
70% Kakaový prášok Kolumbia Caquetá 100g
6,99 € s DPH
6,66 € bez DPH
Obj. čislo: CAC003
test 2
  • E-mailové objednávky
    objednavky@somgurman.sk
  • Doprava zadarmo
    pre objednávky nad 100 €
  • Bezpečné
    online platby
  • Garancia
    1. triednej kvality

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie.
Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Mám 18+ Mám 18-