ORECHOVÉ MASLÁ

Orechové maslá s jednoduchými kombináciami s kokosom alebo medom si obľúbi naozaj každy. Pre milovníkov jednoduchých chutí máme v ponuke obyčajné no zároveň skvelé orechové maslá s príchuťou pistácií, kešu či mandlí. Niektoré z týchto masiel získali ocenenie ako NAJLEPŠIE MASLO NA SVETE. Jednoducho povedané- kým nevyskúšate, neviete. Ich výhodu je, že sú bez lepku, pridaného cukru, soli či palmového tuku. Sú vhodné i pre vegetariánov či vegánov. Úžasné kombinácie pre každého nadšenca orechových nátierok nájdete práve TU

Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

Výrobca Všetko

Krajina Všetko

Typ

Orieškový krém 150g

Vhodné ako nátierka na chlieb, palacinky, lievance, do jogurtov, smoothies, obilninových kaší, koláčov, na cestoviny alebo na dochutenie omáčok.

Obj. číslo:
KOM
Krajina:
Slovensko
Piktogramy:
Vegan

4,70 € s DPH 3,92 € bez DPH

-+

NugetNuty - orechové maslo 200g

Vymeňte orechové nátierky plné škodlivín za skvelú alternatívu. Ako všetky orechové maslá od značky InfiNuty, aj táto je bez obsahu cukru, soli a palmového tuku. Výborná náhrada pre deti na raňajky. Alebo si ju môžete vychutnať aj vy po náročnom dni.

Obj. číslo:
INOM11

5,80 € s DPH 4,83 € bez DPH

2 orechové maslá za skvelú cenu 2 x 200g

Vyberte si 2 orechové maslá podľa vlastného výberu za zvýhodnenú cenu.

Obj. číslo:
INAOMO1
Piktogramy:
Výhodné balenie

17,80 € 15,84 € s DPH 14,83 € 13,20 € bez DPH

-+

Lieskovce s kokosom - orechové maslo 200g

Maslo z lieskových orechov a 100%-nej kokosovej dužiny zo Srí Lanky. Lieskové orechy sme upražili podľa vlastnej receptúry, bez pridania akéhokoľvek oleja alebo tuku. Rozdiel oproti ostatným lieskovo-orieškovým maslám je v tom, že to naše je vyrobené z nešúpaných lieskovcov, čo znásobuje jeho chuť.

Obj. číslo:
INOM1

8,90 € s DPH 7,42 € bez DPH

-+

100% pistácie - orechové maslo 200g

"Čisté pistáciové potešenie! Sýta zelená farba, dokonale pomleté, ľahko roztierateľné, a napriek tomu so zachovanou textúrou orechov. Chuť je priamočiara, s intenzívnym puncom pistácií a jemným náznakom praženia. Toto pistáciové maslo má úplne všetko, čo od pistáciového masla očakávate!" - To nie sú naše slová, to sú slová poroty na prestížnej medzinárodnej súťaži Great Taste Awards 2019, kde naše pistáciové maslo ako jediné svojho druhu dostalo najvyššie možné ocenenie - 3 zlaté hviezdičky - a stalo sa tak najlepším pistáciovým maslom na svete. Jednoducho ho musíte ochutnať.

Obj. číslo:
INOM2

11,90 € s DPH 9,92 € bez DPH

-+

Kešu s kokosom - orechové maslo 200g

Toto je jednoducho kombinácia, na ktorú nezabudnete. A určite na ňu nezabudne ani porota z medzinárodnej súťaže Greate Taste Awards 2019, ktorá udelila tomuto maslu 2 hviezdičky a zaradila ho tak medzi najlepšie orieškové maslá na svete. Zmiešali sme kvalitné nami pražené kešu orechy so 100%-nou kokosovou dužinou zo Srí Lanky a vzniklo niečo, čo naozaj stojí za vyskúšanie.

Obj. číslo:
INOM4

8,50 € s DPH 7,08 € bez DPH

-+

100% kešu - orechové maslo 200g

Kešu maslo je vyrobené z výberových kešu orechov, bez pridania akýchkoľvek iných surovín alebo konzervantov. Napriek tomu, že neobsahuje žiadny pridaný cukor, je prirodzene sladké a navyše krásne jemné, preto sa hodí do rôznych jedál a dezertov.

Obj. číslo:
INOM5

7,50 € s DPH 6,25 € bez DPH

-+

Mandle s kokosom - orechové maslo 200g

Lahodné spojenie nášho stopercentného mandľového masla a kokosovej dužiny. Kokosová dužina navyše zabezpečuje tekutejšiu konzistenciu, takže je toto maslo vhodné aj do rôznych smoothies alebo ovsenej kaše.

Obj. číslo:
INOM6

8,50 € s DPH 7,08 € bez DPH

-+

100% mandle - orechové maslo 200g

Ďalší z našich produktov, ktorý bol ocenený hviezdičkou na prestížnej medzinárodnej súťaži Great Taste Awards 2019! Takto porodcovia ohodnotili naše mandľové maslo: "Čerstvé a lahodné mandľové maslo s príjemnou konzistenciou a veľkorysým počtom chrumkavých kúskov mandlí." A v čom sú naše mandle iné? Viete, že zhruba 80% celosvetovej produkcie mandlí pochádza z Kalifornie? A práve v tom sme iní, naše mandľové maslo je totiž vyrábané z gréckych mandlí, ktoré k nám putujú priamo od lokálneho gréckeho pestovateľa.

Obj. číslo:
INOM7

8,50 € s DPH 7,08 € bez DPH

-+

100% arašidy - orechové maslo 200g

Naše arašidové maslo je iné! A to doslova. Je vyrobené z prémiových arašidov, ktoré sú pestované v Grécku a k nám ich dováža priamo lokálny grécky dodávateľ v RAW stave. Až my ich následne pražíme podľa vlastnej receptúry, bez pridania oleja. Naše arašidové maslo teda neobsahuje žiadne iné prísady, ako napríklad cukor, soľ, či dokonca palmový tuk, preto si môžeš vychutnať jeho najčistejšiu a najzdravšiu podobu, ktorú oceňujú aj profesionálni športovci.

Obj. číslo:
INOM8

4,50 € s DPH 3,75 € bez DPH

-+

ČiliNuty - orechové maslo 200g

Pre ostrejšie typy sme pripravili ČiliNuty. Je to kombinácia nášho arašidového masla z kvalitných gréckych arašidov, a čili Habanero Red Savina (577.000 SHU), ktoré pre nás vypestovali naši kamaráti v Chillihell. Chuť je vyvážená, jemne pikantná, takže ho zvládne každý.

Obj. číslo:
INOM9

5,50 € s DPH 4,58 € bez DPH

-+

ČokoNuty - orechové maslo 200g

ČokoNuty je naša alternatíva pre sladkosti, ktorá v sebe spája dokonalú chuť so zdravými surovinami. Nájdete v nej iba prémiové vzduchom pražené africké kešu orechy z trvalo udržateľných zdrojov, slovenský med, BIO kokosový olej a BIO kakao. Nič viac! Raňajky s ČokoNuty budú odteraz neodmysliteľnou súčasťou vášho dňa.

Obj. číslo:
INOM10

8,90 € s DPH 7,42 € bez DPH

-+

Rovnako ako na vysoké štandardy kvality dbáme na zodpovedné pitie.
Preto je obsah tejto stránky dostupný len starším ako 18 rokov.

Mám 18+ Mám 18-